Ceník

Cena svatebního focení může občas vytvořit vrásky na čele mnoha snoubenců. Vždy se proto snažím mít cenu svatebního focení přehledně zpracovanou a snoubencům nabídnout několik základních balíčků. V případě, že potřebujete ušít cenu na míru dle Vaší svatby, stačí když se ozvete a vše probereme do detailu.

Svatební focení Mini

Zahrnuje předsvatební schůzku nebo videohovor (preferuji osobní schůzku, abychom se poznali ještě před focením), příjezd novomanželů, obřad, gratulace, detaily, portrétní focení novomanželů na smluveném místě.

Cca 150 a více kusů upravených fotografií obdržíte v elektronické podobě ke stažení a na flashdisku.

Cena 6000 Kč


Svatební focení Standard

Zahrnuje předsvatební focení, předsvatební schůzku nebo videohovor (preferuji osobní schůzku, abychom se poznali ještě před focením), přípravy nevěsty, vyptávání nevěsty, příjezd na obřad, obřad, gratulace, hostinu, odpolední zábavu a program (krájení dortu, první tanec,…) a portrétní focení novomanželů na smluveném místě.

Cca 400 kusů upravených fotografií obdržíte v elektronické podobě ke stažení a na flashdisku. Na místě strávím celkem 8 hodin fotografováním.

Cena 12 000 Kč


Svatební focení Premium

Jsem s Vámi celý den od ranních příprav až po večerní bujaré oslavy. Celkem 12 hodin na místě focení.

Nad rámec balíčku Standard obdržíte více fotografií včetně večerní zábavy (cca 500 a více). Vše v elektronické (ke stažení i na flashdisku) a výběr cca 250 ks v tištěné podobě (standardní rozměr fotografie 10x15cm). 

Cena 15 000 Kč


Každé svatební focení zahrnuje:

  • Předsvatební schůzku
  • Práci fotografa na smluvených místech
  • Cestovné do 20 km od Olomouce nebo Zlína (nad 20 km 5kč/1km )
  • Úprava fotografií v barevném provedení (některé fotografie i v černobílém)
  • Odevzdání upravených  fotografií v tiskové kvalitě elektronicky + flashdisk

*Za každou další započatou hodinu nad rámec balíčku si účtuji 800 Kč.


Párové a těhotenské focení

Zahrnuje cca hodinové focení, úpravu minimálně 15 fotografií v barevném i černobílém provedení, odevzdání v elektronické podobě ke stažení. 

Cena 1200 Kč


Rodinné a Rodinné newborn focení

Zahrnuje cca 1- 1,5 hodinové focení (podle spolupráce vašich ratolestí), úpravu minimálně 15 fotografií v barevném i černobílém provedení, odevzdání v elektronické podobě ke stažení.

Cena 1500 Kč

Zarezervujte si termín

Pokud si chcete domluvit fotografování na konkrétní termín, můžete si ho u mě rezervovat. Pokud chcete mít jistotu, neodkládejte prosím rezervaci až na poslední chvíli!