Svatební focení

Svatba je důležitým dnem pro snoubence, a proto záleží na každém detailu včetně výběru svatebního fotografa. Získejte kromě vzpomínek i pěkné fotografie, které zachytí emoce a příběh tohoto dne, abyste si jej mohli stále připomínat.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress
svatební focení
svatební focení
svatební focení

Nejraději s Vámi strávím celý svatební den, jen tak můžu zachytit emoce a příběh celé svatby. Na svatbě se pohybuji co nejvíce nenápadně, abych mohl „vychytat“ právě kouzlo okamžiku v přirozené podobě.

U většiny svatebních balíčků nabízím předsvatební focení snoubenců zdarma. Zajdeme spolu na krátkou procházku a probereme vše důležité k vaší svatbě. Navíc si i vyzkoušíte, jaké je to stát před objektivem a budete tak víc v pohodě během svatebního focení.

Jsem svatební fotograf a nejčastěji fotím svatby ve Zlínském a Olomouckém kraji. Rád Vám předám tipy, které jsem během focení získal. Například na zajímavá místa pro obřad a hostinu.

Cenu svých služeb nikdy netajím, a proto základní cenové balíčky poskytnu na vyžádání . V případě přání dokáži vše přizpůsobit a připravit na míru podle Vás.

K fotkám se vždy dostanu do několika dnů od svatby. Jen tak můžu mít v paměti, jak vše probíhalo a promítnout atmosféru i do případných úprav.

Volné termíny

Rezervace na sezónu 2023 je v plném proudu