Tipy na zajímavé místa pro svatbu v okolí Zlína

zdroj: https://www.augustian.cz/

Jste zrovna ve víru plánování svatby a kromě volby fotografa si lámete si hlavu, které místo zvolit, aby splnilo všechna Vaše kritéria? Často je to počet hostů, možnost ubytování, soukromí, nebo možnost konání venku i vevnitř. 

Osobně preferuji místa pro svatbu v okolí Zlína, kde je možné realizovat hostinu uvnitř a zároveň mít posezení venku v případě pěkného počasí, proto si některá taková místa představíme níže.

RS Trnava

Jedná se o moderně zrekonstruovaný penzion na okraji obce Trnava na Zlínsku, který nabízí vše, co pro svůj vysněný den potřebujete. Hlavní budova s 2 sály umožní pozvat velký počet hostů a stále zbude místo pro taneční parket, raut či fotokoutek.

Penzion navíc nabízí ubytování v několika zděných chatkách rozdělených do 2 -4 lůžkových pokojů, s kapacitou cca 70 lidí. Ubytovat své hosty tak nebude žádný problém. Kromě krásného areálu, kde vás nebude nikdo rušit, nabízí penzion i fotbalové/volejbalové hřiště pro netradiční letní svatby. To nejlepší je ale personál. Parta milých, ochotných odborníků, kteří rádi pomůžou a poradí s čímkoliv je potřeba a během vašeho svatebního dne vás podrží, ať se děje cokoliv. Věřte, že rodina Tomšů a paní Světla jsou opravdu tak skvělí a proto doporučuji si domluvit schůzku a osobně se přesvědčit. Nespornou výhodou je také fakt, že v areálu neprobíhají během Vaší svatby žádné jiné akce a máte ho tak jen pro sebe.

Facebook

Web

Rekreační areál Kamínka

Ano vím, ze Zlína už je to trochu z ruky, ale to vynahradí rychlostí blesku fakt, že jde o skvělé místo pro venkovní svatby. Ideálně v letních měsících tak můžete slavit do pozdních hodin na čerstvém vzduchu. Areál nabízí ubytování pro hosty v malých chatkách a hlavní budově. Vše stylově dřevěné. V areálu se nabízí i fotbalové hřiště pro netradiční svatby a je možné, že tady ušetříte i nějakou tu korunu na ubytování a hostině, což může kompenzovat odlehlost.

Facebook

Web

Penzion Kopná

Toto místo je spíše pro menší svatbu, protože kapacita sálu je cca 50 míst. I tak ale můžete ubytovat až 18 hostů. Penzion se nachází na kopci nad Podkopnou Lhotou. To zajišťuje soukromí a krásný výhled do okolní krajiny. Místo je ideální pro netradiční svatby, kdy využijete venkovní bazén a hřiště s umělou trávou. Toto místo má opravdu své kouzlo a stojí za zařazení na Váš seznam.

Facebook

Web

Tuskulum

Tento historiky známý hotel nabízí velké prostory. Na své si tedy přijdete s malou i velkou svatbou, protože vám může nabídnout sál až pro 120 lidí s terasou. Vtipným faktem je, že sál stojí na bývalém hotelovém bazénu. V areálu je spousta zeleně, která napomáhá pohodové atmosféře a soukromí. Výhodou je dobrá dostupnost ze Zlína. Pokud potřebujete ubytovat hosty, není to problém ani tady, ale nejspíš podle cenové nabídky zvolíte ubytování ve Zlíně.

Facebook

Web

Augustiánský dům

Ikona Luhačovic a luxusu. Pokud si přejete svůj “velký” den prožít v luxusu a lázeňském prostředí, nemůže být lepší volba. Počítejte ovšem s vyšší cenou. Za luxus se holt platí. 

Tento lázeňský dům nabízí kromě wellnes i soukromou kapli. Pokud byste se chtěli přesvědčit o výjimečnosti tohoto místa, doporučuji si zajít třeba na večeři a omrknout celé prostory, které vás určitě ohromí.

Facebook

Web